Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u9300958/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

BİZİ ARAYIN0555 023 6474

Paylaş

Biz Kimiz

2017 de dış cephe mantolama başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya,çevre düzenlemesi ,ev tadilat ve dekorasyonu alanında kısa süre içerisinde yaklaşık 25.000 m2 alan iş teslim ettik.

Sektöre hızlı bir başlangıç yaparak, en avantajlı fiyatları ve profesyonel işçiliği müşterilerimizle buluşturduk.

Koşulsuz Müşteri  Mutluluğu

Bizim önceliğimiz, müşterilerimize ve doğaya verdiğimiz önem. Güvenli ve mutlu çatılar altında yaşamanız için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında Teslim ve Projelendirme

Teklif için bize ulaştığınız andan itibaren, 3 boyutlu renklendirme ve proje çizimi hazırlıklarına başlıyoruz. Yapınıza en uygun uygulamayı ve malzemeyi öneriyoruz.

Projemizin takibini, iş güvenliği uzmanı ve teknik personellerimizle yapıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte bitiremediğimiz projenin, maddi yaptırımını üstleniyoruz.

Ödemede Kolaylık

Apartman genel tadilatı ve mantolama sürecinde, bina yönetiminin en büyük sıkıntılarından biri olan tahsilat işlemleri yükünü üstleniyoruz. Daire sahiplerinin bütçesine göre ödeme planı sunarak müşterilerimizi, bina yenileme hususunda teşvik ediyoruz.

Paylaşıyoruz

Çevre ve doğa dostu,  Art35yapı olarak biz; her projemiz için Ege Orman Vakfına bağış yaparak bir fidana can veriyoruz.

En kısa sürede tanışmak dileğiyle.

ART35 YAPI

SEVAL ANALI