Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u9300958/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

BİZİ ARAYIN0555 023 6474

Paylaş

Köşe Taşı

Köşe Taşı uygulamaları yapılarda yüksek oranda ısı kaçağı görülen bina köşelerinde ısı kaçağını ve yıpranmaları önlemeyi sağlayan yapı elemanları olarak kullanılmaktadırlar. Köşe taşı uygulamaları süsleyici dizim şekilleri ile dış cephe görünüme estetik, konutlarınıza değer katmaktadır.

Isı izolasyon sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile öncülüğünü savunan firmamız, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de etrafına değer katmaktadır. Kuvvetli tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren Art35Yapı, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki trendleri izleyerek müşteriye özel analiz eder sunmaktadır.

Köşe cephe tasarımı, Köşe Taşı imalatı ve söve montajı firmamız Art35Yapı tarafından yapılmaktadır. Süsleme ve ayrıntı analiz etmelerde kullanılan Köşe Taşı fark model ve ebatlarda üretilebilmektedir. Köşe Taşı binalara süsleyici bir görünüm kazandırır. Dış cephelerde Köşe Taşı uygulaması yapılırken yağmurla beraber kendini yıkama ve temizleme özelliği olan özel boyalar kullanıldığı vakit, Köşe Taşı zaman içinde kirlenmesi önlenmiş olur. Söveler, kilit taşları, taçlar, kat silmeleri, sütunlar yapıların dış cephesinde fark yerlerde süsleme elemanı olarak kullanılmaktadır. Söve uygulaması iyi yapıldığı takdirde yapı ömrüne eş değer ömre sahip olmaktadır.